Робоча група EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф

Історія створення: Робоча група EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф була затверджена в червні 2014 року на IX Конгресі EUROSAI, замість існуючої з листопада 2006 року Спеціальної підгрупи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків природних, техногенних катастроф і знищення радіоактивних відходів. На VII Конгресі EUROSAI у червні 2008 року ця Спеціальна група була трансформована у Спеціальну групу з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф. На IX Конгресі EUROSAI у червні 2014 року Спеціальна група була трансформована у Робочу.

Склад: Головою Групи є Рахункова палата України. Її Секретаріат знаходиться в Києві. До складу Групи входять приблизно 20 членів.

Місія та цілі: Група має за свою ціль діяльність координації і консолідації зусиль європейських ВОА із забезпечення урядам допомоги у розробці ефективних і результативних засобів, скерованих на попередження і ліквідацію наслідків катастроф.