Вебпортал працює в тестовому режимі та в режимі доповнення інформації. Зауваження та пропозиції надсилайте на klymenko_ro@rp.gov.ua
Попередня версія сайту old.rp.gov.ua

День донора у Рахунковій палаті: 36 співробітників здали кров для пацієнтів «Охматдиту»

29 червня 2026

Працівники Рахункової палати долучилися до донорської акції на підтримку пацієнтів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Міністерства охорони здоров’я України, яка відбулася за сприяння Первинної профспілкової організації Рахункової палати.

Виїзний День донора відбувся 26 червня у приміщенні Рахункової палати. Цьогоріч до акції долучилися 36 співробітників, які здали понад 15 літрів крові для потреб пацієнтів лікарні.

Щодня в «Охматдиті» надають спеціалізовану медичну допомогу дітям з усієї України. Донорська кров та її компоненти необхідні пацієнтам із захворюваннями крові, під час трансплантації кісткового мозку, складних хірургічних втручань та в інших критично важливих випадках.

Фахівці Центру служби крові «Охматдиту» наголошують: потреба у донорах залишається постійною. Особливо важливою є кров I (Rh-) групи, яку використовують у невідкладних випадках, а також донорство тромбоцитів, термін зберігання яких становить лише п'ять днів.

Кожна донація - це можливість врятувати життя. Тому донорські акції у Рахунковій палаті вже стали доброю традицією. Раніше колектив Рахункової палати долучався до здачі крові для потреб Чернігівського обласного центру крові.

Поділитись новиною
За додатковою інформацією та коментарями звертайтеся до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій: