У межах моніторингу виконання рекомендацій, наданих у рішенні Рахункової палати від 22 лютого 2022 року № 3–1, щодо Звіту про результати аудиту ефективності управління Національною академією наук України об’єктами державної власності, що мають фінансові наслідки для державного бюджету, повідомляємо.
Згідно з Планом роботи Рахункової палати на 2024 рік, затвердженим рішенням Рахункової палати від 23 листопада 2023 року № 28-5 (у редакції рішення Рахункової палати від 05 листопада 2024 року № 52-1 із змінами), здійснено аналіз реалізації рекомендацій, наданих Рахунковою палатою, та оцінку їх впливу на управлінські зміни в Національній академії наук України. За результатами аналізу підготовлено Звіт, який 18 грудня 2024 року затверджено на засіданні Рахункової палати рішенням № 57-3.
Під час проведення вказаного заходу проаналізовано фактичний стан реагування НАН на рекомендації Рахункової палати, надані рішенням Рахункової палати від 22 лютого 2022 року № 3–1, та надано 16 рекомендацій.
Моніторинг виконання цих рекомендацій буде здійснюватися в межах моніторингу виконання рішення Рахункової палати від 18 грудня 2024 року № 57–3.
Відповідно до пункту 4.7.4.2. процесу «Моніторинг виконання рішень Рахункової палати за результатами заходу державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)», затвердженого рішенням Рахункової палати від 21 грудня 2023 року № 31-10, рекомендаціям Рахункової палати, наданим рішенням від 22 лютого 2022 року № 3-1, присвоєно статус «Закрито – повторна перевірка».
Зважаючи на викладене, контроль за виконанням наданих у рішенні Рахункової палати від 22 лютого 2022 року № 3–1 рекомендацій завершено.
Голова Рахункової палати
Ольга ПІЩАНСЬКА