Засідання Рахункової палати, 28 липня 2015 року

28.07.2015 10:03

1. Звіт про результати аудиту річної фінансової та бюджетної звітності Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Відповідальний: головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М. Я.
Звіт
Рішення
Реагування на рішення
 

2. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених для надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю із застосуванням замісної ниркової терапії.

Відповідальний: департамент з питань науки та гуманітарної сфери (Куйбіда Т. Я.), за участю територіальних управлінь.
Звіт
Рішення
Реагування на рішення
 

3. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу.

Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г. Ю., начальник територіального управління по Львівській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Піхоцький В. Ф.
Звіт
Рішення
Реагування на рішення
 

4. Звіт про результати аудиту використання у Харківській та Сумській областях субсидій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для оплати житлово-комунальних послуг, придбання палива, послуг зв'язку та компенсації за пільговий проїзд.

Відповідальні: головний контролер − директор департаменту з питань використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г. Ю., територіальне управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях (Лебедєв О. І.).
Звіт
Рішення
Реагування на рішення