Повідом про корупцію

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Рахункової палати, за наявності обґрунтованого переконання що інформація є достовірною, можете про це повідомити:

  • єдиний портал повідомлень викривачів за посиланням: https://whistleblowers.nazk.gov.ua/

  • cпеціальна телефонна лінія за номером +38 (044) 288-10-32 (анонімна гаряча лінія).

Крім того, повідомлення можуть бути подані з використанням:

  • засобів поштового зв’язку на адресу: 01054, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 7 (із приміткою «Повідомлення про корупцію»);

  • електронної адреси Рахункової палати – rp@rp.gov.ua;

  • в усній чи письмовій формі безпосередньо працівникам уповноваженого підрозділу;

  • під час особистого прийому громадян Головою Рахункової палати або Секретарем Рахункової палати – керівником апарату.

Важливо! Повідомлення про порушення антикорупційного законодавства можуть бути надані, як з зазначенням автора, так і без зазначення автора такого повідомлення (анонімне повідомлення).

Розгляд повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень здійснюється відповідно до положень статті 532 Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо увагу! Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.

Вказана у повідомленні інформація буде використана під час виконання завдань і функцій щодо запобігання і виявлення корупції у спосіб, визначений законодавством.

Важливо! Якщо під час проведення попереднього розгляду повідомлення виявляються ознаки корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, матеріали у триденний строк передаються відповідному спеціально уповноваженому суб’єкту у сфері протидії корупції або Державному бюро розслідувань.