У Рахунковій палаті проведено семінар-навчання щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

28.08.2019 09:56

28 серпня 2019 року працівники Управління запобігання та виявлення корупції за участі доцента кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України Марчука Ростислава Петровича провели тренінг для службових та посадових осіб Рахункової палати на тему «Конфлікт інтересів та способи його врегулювання. Захист прав викривачів».

Учасники тренінгу прослухали базові теоретичні та практичні механізми підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

«Тема конфлікту інтересів є не легкою, але водночас актуальною та дуже важливою, адже кожен державний службовець повен не лише встановити наявність у нього конфлікту інтересів, а й здійснити всі необхідні заходи для його врегулювання» − наголосив головний спеціаліст Сектору запобігання корупції, моніторингу та внутрішніх перевірок Сергій Ярема

Крім того, на навчальному семінарі було обговорено правовий статус викривачів та гарантії державного захисту осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції.

Презентація «Конфлікт інтересів та способи його врегулювання. Захист прав викривачів»