ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Колегії Рахункової палати
від 27.11.2007 року № 29-10
(скоригований відповідно до постанови Колегії
від 23.07.2008 року № 17-7
 

План роботи Колегії Рахункової палати на 2008 рік

І квартал

Дата засідання − 16 січня 2008 року
 
1. Звіт про результати аудиту ефективності використання кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію Проекту реконструкції Старобешівської ТЕС.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В., за участю територіальних управлінь
 
2. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на виконання заходів Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004−2010 роки в частині розвитку та реконструкції централізованих систем водопостачання та водовідведення.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
3. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на надання спеціалізованої протезно-ортопедичної та медично-реабілітаційної допомоги інвалідам у клініці Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов С.А.
 
4. Звіт про результати аудиту використання у 2006−2007 роках коштів субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Артемівськ на соціально-економічний розвиток.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Кудінов Д.Г.
 
5. Проект Правил професійної етики аудитора Рахункової палати.
Відповідальний − Секретар Рахункової палати Юхимчук А.П.
 
 
Дата засідання − 30 січня 2008 року
 
6. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення заходів державної політики з питань дітей, молоді, жінок та сім'ї.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., за участю територіальних управлінь
 
7. Звіт про результати перевірки використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству охорони здоров'я України у 2006 та 2007 роках на спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров'я.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
8. Звіт про результати аудиту використання у 2006−2007 роках коштів державного бюджету, виділених на сортовипробування та охорону прав на сорти рослин.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
9. Звіт про результати аудиту ефективності виконання "Програми забезпечення виконання у 2007 році м. Києвом функцій столиці України".
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю. за участю територіальних управлінь
 
10. Звіт про результати перевірки стану планування і дієвості контролю за повнотою надходження до Державного бюджету України дивідендів господарських організацій, нарахованих на акції, які є у державній власності.
Відповідальний − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г.
 
11. Інформація про результати аналізу нормативно-правового забезпечення Кабінетом Міністрів України виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік".
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
12. Звіт про результати аудиту формування і стягнення до загального та спеціального фонду державного бюджету портового (адміністративного) збору в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях у 2005−2007 роках.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Олійник О.І.
 
 
Дата засідання − 13 лютого 2008 року
 
13. Звіт про результати аудиту ефективності управління коштами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та їх витрачання.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
14. Звіт про результати перевірки використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству палива та енергетики України на заходи з ядерної та радіаційної безпеки.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
15. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, органами державної влади в ході виконання ними Національного плану дій із забезпечення належного виконання рішень судів.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
16. Звіт про результати аудиту використання у 2007 році коштів державного бюджету, виділених Рівненській та Львівській областям на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях Піхоцький В.Ф.
 
17. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2004-2007 роках коштів державного бюджету, виділених на реконструкцію Міжнародного дитячого центру "Артек".
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., начальник територіального управління Рахункової палати по автономній Республіці Крим та м. Севастополю Борисов В.М.
 
18. Про виконання Плану роботи Колегії Рахункової палати за 2007 рік.
Відповідальні − Перший заступник Голови Рахункової палати Першин В.Л., начальник управління організації роботи Колегії Куштенко І.К.
 
 
Дата засідання − 27 лютого 2008 року
 
19. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, органами державної влади на виконання ними Державної програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів і залізничних переїздах на 2003−2007 роки.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
20. Звіт про результати аудиту використання коштів Державного бюджету України, виділених Державному комітету архівів України на формування Національного архівного фонду та архівну справу.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
21. Звіт про результати аналізу формування, розміщення і виконання державного замовлення на поставку продукції для державних потреб за результатами контрольних заходів, проведених Рахунковою палатою у 2007 році.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
22. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету у 2004−2007 роках на збереження та розвиток садово-паркового комплексу "Феофанія".
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., начальник територіального управління Рахункової палати по м. Києву та Київській області Миколенко П.П.
 
23. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2006−2007 роках коштів державного бюджету на виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території 275 артилерійської бази ракет і боєприпасів у с. Новобогданівці Мелітопольського району Запорізької області.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Чайка В.М.
 
24. Аналітична записка щодо повноти нарахування і ефективності контролю за надходженням частини прибутку, що вилучається до Державного бюджету України, та дивідендів господарських організацій, нарахованих на акції, які є у державній власності.
Відповідальний − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г.
 
25. Методичні рекомендації щодо проведення аналізу та експертизи виконання Державного бюджету України за доходами.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань фінансової та бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 12 березня 2008 року
 
26. Звіт про результати перевірки використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству промислової політики України на державну підтримку літакобудування.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
27. Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету на формування державного продовольчого резерву Аграрним фондом України у 2007 році.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
28. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення автомобілями інвалідів.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., за участю територіальних управлінь
 
29. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для стимулювання розвитку регіонів, у тому числі депресивних територій.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
30. Звіт про результати аудиту використання у 2006−2007 роках коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на комплексну реконструкцію та реставрацію Одеського державного академічного театру опери та балету.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Олійник О.І.
 
31. Інформація щодо врахування пропозицій Колегії Рахункової палати за результатами аналізу та експертизи проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік".
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань фінансової та бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 26 березня 2008 року
 
32. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на виконання заходів у сфері космічної діяльності.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., за участю територіальних управлінь
 
33. Звіт про результати аудиту виконання проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру" у 2007 році.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
34. Звіт про результати перевірки та аналізу ефективності використання коштів Державного бюджету України на виконання державних програм з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004−2007 роки.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
35. Звіт про результати аудиту використання коштів Державного бюджету України, виділених Національній та галузевим академіям наук України на підготовку фахівців, науково-педагогічних кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2006 та 2007 роках.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
36. Звіт про результати перевірки використання у 2007 році коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на підвищення розмірів оплати праці працівників бюджетних установ, стипендій і допомог учням та студентам навчальних закладів.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь

 

ІI квартал

Дата засідання − 9 квітня 2008 року
 
37. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Центральною виборчою комісією у 2007 році.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
38. Звіт про результати аудиту виконання Національної програми оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
39. Звіт про результати аудиту ефективності використання кредиту, наданого Європейським банком реконструкції та розвитку для реалізації Проекту "Фінансування Української ЕСКО (друга фаза)".
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
40. Звіт про результати аналізу стану державних закупівель за результатами контрольних заходів, проведених Рахунковою палатою у 2007 році.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
41. Звіт про діяльність Рахункової палати за 2007 рік.
Відповідальні − Заступник Голови Рахункової палати Яременко О.С., начальник управління внутрішніх стандартів, аналітики та розвитку Шах Г.А.
 
 
Дата засідання − 23 квітня 2008 року
 
42. Звіт про результати аудиту використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству охорони здоров'я України на виконання заходів з імунопрофілактики населення у 2007 році та у І кварталі 2008 року.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
43. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на створення інформаційно-аналітичної системи установ системи Міністерства праці та соціальної політики України.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
44. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2005−2007 роках коштів державного бюджету на заходи щодо передачі у комунальну власність об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі вугледобувних підприємств Луганської області.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Кудінов Д.Г.
 
45. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2007 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам Харківської, Сумської та Полтавської областей на виконання інвестиційних проектів.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов С.А.
 
46. Звіт про результати перевірки стану планування та дієвості контролю за повнотою нарахування і своєчасністю сплати ввізного мита на товари, що ввозяться суб'єктами підприємницької діяльності в Україну.
Відповідальний − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г. за участю територіальних управлінь
 
 
Дата засідання − 14 травня 2008 року
 
47. Звіт про результати аудиту використання у 2007 році коштів Державного бюджету України та кредитних ресурсів на будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
48. Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції із спеціального фонду державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг комунальної власності.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
49. Звіт про результати Міжнародного координованого аудиту Чорнобильського фонду "Укриття".
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
50. Звіт про результати аналізу стану державного регулювання азартних ігор в Україні та реагування на пропозиції Рахункової палати з цієї проблеми.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В., за участю територіальних управлінь
 
51. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2007 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, пов'язані з поліпшенням екології і соціально-економічний розвиток міста Кривий Ріг та прилеглих до нього населених пунктів Дніпропетровської області.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Куценко Л.В.
 
 
Дата засідання − 28 травня 2008 року
 
52. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству юстиції України на функціонування Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
53. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на збереження історико-культурної спадщини в заповідниках та здійснення заходів з охорони, паспортизації, інвентаризації та реставрації пам'яток культурної спадщини.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
54. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів резервного фонду державного бюджету у 2007 році.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
55. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2006−2007 та І кварталі 2008 року коштів державного бюджету, виділених на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та проведення аварійно-відбудовних робіт в комунальній сфері Автономної Республіки Крим.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по автономній Республіці Крим та м. Севастополю Борисов В.М.
 
56. Звіт про результати аналізу звіту Фонду державного майна України за 2007 рік.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
57. Висновки щодо виконання Державного бюджету України за 2007 рік.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань фінансової та бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 11 червня 2008 року
 
58. Звіт про результати аудиту стану залучення до спеціального фонду державного бюджету та ефективності використання власних надходжень Міністерством внутрішніх справ України.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
59. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
60. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2006−2007 роках та у І кварталі 2008 року коштів Державного бюджету України сільськогосподарськими підприємствами Рівненської та Тернопільської областей, виділених як тваринницька дотація і державна підтримка виробництва продукції рослинництва.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях Піхоцький В.Ф.
 
61. Звіт про результати аудиту використання коштів субвенції з державного бюджету міському бюджету м. Одеси на проведення заходів по запобіганню руйнування земляного насипу Хаджибейського лиману.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Олійник О.І.
 
62. Звіт про результати аналізу Звіту Антимонопольного комітету України щодо здійснення ним у 2007 році державного контролю за дотриманням антимонопольного законодавства.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
63. Висновок щодо виконання Державного бюджету України за перший квартал 2008 року.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань фінансової та бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 25 червня 2008 року
 
64.  Звіт про результати аудиту використання коштів державного бюджету, виділених на підтримку екологічно безпечного стану у зонах відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення у 2007 році та за І квартал 2008 року.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
65. Звіт про результати аудиту обґрунтованості боргових операцій, повноти і достовірності звітності про державний борг за 2007 рік.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
66. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на виконання заходів з утилізації звичайних видів боєприпасів.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., за участю територіальних управлінь
 
67. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству з питань житлово-комунального господарства України на капітальний ремонт та модернізацію ліфтів житлового фонду.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
68. Звіт про результати аналізу законності, своєчасності призначення (перерахунку) та повноти виплати пенсій Пенсійним фондом України.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., за участю територіальних управлінь
 
69. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству освіти і науки України на методичне забезпечення діяльності навчальних закладів.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А.

 

ІІI квартал

Дата засідання − 9 липня 2008 року
 
70. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Державному агентству України з інвестицій та інновацій на здійснення заходів з інноваційної діяльності.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
71. Звіт про результати аудиту стану реалізації Проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги", що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
72. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Центральною виборчою комісією у 2007 році.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
73. Звіт про результати аудиту ефективності управління коштами державного бюджету, виділеними у 2006−2007 роках та І кварталі 2008 року на розвиток рибного господарства.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
74. Звіт про результати перевірки обґрунтованості відстрочення і розстрочення податкових зобов'язань та списання податкового боргу і їх вплив на виконання доходів Державного бюджету України.
Відповідальний − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь
 
 
Дата засідання − 23 липня 2008 року
 
75. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту на створення та розвиток матеріально-технічної бази спорту.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
76. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, виділених Луганській області на створення нових робочих місць працівникам вугільної промисловості, які вивільняються у зв'язку із закриттям шахт.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Кудінов Д.Г.
 
77. Звіт про результати аудиту повноти нарахування та сплати рентної плати за видобування і транспортування вуглеводнів у Харківській, Сумській та Полтавській областях у 2006−2007 роках та І півріччі 2008 року.
Відповідальні − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов С.А.
 
78. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на запобігання, виявлення та припинення порушень санітарного законодавства в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях у 2006−2007 роках та І півріччі 2008 року.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Олійник О.І.
 
79. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених у 2003−2007 роках на реконструкцію та надбудову будинку для розміщення Апеляційного суду м. Києва
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
 
Дата засідання − 13 серпня 2008 року
 
80. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів у 2007 році та першому півріччі 2008 року, на виконання Міністерством внутрішніх справ України заходів щодо забезпечення особистої безпеки суддів і членів їх сімей, охорони приміщень суду, громадського порядку під час здійснення правосуддя.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
81. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на соціальний захист ветеранів війни.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., за участю територіальних управлінь
 
82. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у 2007 році та І півріччі 2008 року на аварійно-рятувальні роботи.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П., за участю територіальних управлінь
 
83. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2007 році та І півріччі 2008 року субвенції, передбаченої у державному бюджеті міському бюджету  м. Ялта на створення "Школи майбутнього".
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по автономній Республіці Крим та м. Севастополю Борисов В.М.
 
84. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2007 році та за 1 півріччя 2008 року коштів, передбачених у Державному бюджеті України для впровадження інвестиційних технологій у виробництво технічних засобів реабілітації інвалідів на Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування та протезування.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях Піхоцький В.Ф.
 
 
Дата засідання − 27 серпня 2008 року
 
85. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів на створення глибоководного судноплавного ходу Дунай - Чорне море.
Відповідальний − головний контролер - директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
86. Звіт про результати аудиту ефективності планування та використання коштів Державного бюджету України, отриманих Державним комітетом телебачення і радіомовлення України на розповсюдження офіційної інформаційної продукції та на випуск книжкової продукції за програмою "Українська книга".
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
87. Звіт про результати аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на комп'ютеризацію та інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
88. Звіт про результати аудиту використання у 2005−2007 роках та І півріччя 2008 року коштів державного бюджету, спрямованих на виконання Державної програми приведення небезпечних об'єктів виробничого об'єднання "Придніпровський хімічний завод" в екологічно безпечний стан і забезпечення захисту населення від шкідливого впливу іонізуючого випромінювання.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Куценко Л.В.
 
89. Висновок щодо виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2008 року.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 10 вересня 2008 року
 
90. Звіт про результати перевірки виконання кошторису Національного банку України за 2007 рік.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В., за участю територіальних управлінь
 
91. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Державній спеціальній службі транспорту у 2007 році та І півріччі 2008 року.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
92. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, передбачених Державному комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
93. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів на реалізацію Проекту МБРР "Фонд соціальних інвестицій".
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В., за участю територіальних управлінь
 
94. Звіт про результати аудиту виконання у 2006−2007 роках та за 9 місяців 2008 року коштів державного бюджету, направлених на запобігання розповсюдження збудників інфекційних хвороб тварин та протиепізоотичні заходи.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
95. Звіт про результати перевірки обґрунтованості відстрочення і розстрочення податкових зобов'язань та списання податкового боргу і їх вплив на виконання доходів Державного бюджету України (повторний розгляд, постанова Колегії від 08.07.2008 № 16-6).
Відповідальний − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь
 
 
Дата засідання − 24 вересня 2008 року
 
96. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на здійснення заходів по боротьбі з корупцією.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
97. Звіт про результати аудиту використання бюджетних коштів на функціонування і розвиток закордонних дипломатичних установ України та забезпечення представництва України під час розгляду справ у Міжнародному суді ООН.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
98. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Національній академії наук України на археологічні дослідження.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
99. Звіт про результати аудиту використання коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток м. Севастополя та коштів резервного фонду державного бюджету, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій у місті.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь

 

ІV квартал

Дата засідання − 8 жовтня 2008 року
 
100. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету Міністерством фінансів України у 2007 році та за 9 місяців 2008 року на забезпечення діяльності.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
101. Звіт про результати аудиту ефективності планування та використання коштів державного бюджету, спрямованих на ліквідацію надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
102. Звіт про результати аудиту використання у 2007 році коштів субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Києва на створення центру із застосування технології позитронно-емісійної томографії для раннього виявлення онкологічних захворювань.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях Миколенко П.П.
 
103. Звіт про результати аудиту стану виконання Програми комплексного соціально-економічного розвитку м. Одеси на 2005−2015 роки.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Олійник О.І.
 
104. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
105. Звіт про результати аудиту використання у 2007 році та у І півріччі 2008 року коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на комплексну реконструкцію, розширення та технічне переоснащення комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Донецьк".
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях Кудінов Д.Г.
 
106. Висновки за результатами аналізу та експертизи проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 22 жовтня 2008 року
 
107. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству палива та енергетики України на здійснення будівництва Ташлицької ГАЕС.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
108. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на централізовану закупівлю обладнання для закладів охорони здоров'я.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
109. Звіт про результати аудиту ефективності використання у 2006−2007 роках та за 9 місяців 2008 року коштів Державного бюджету України сільськогосподарськими підприємствами Рівненської та Тернопільської областей, виділених як тваринницька дотація і державна підтримка виробництва продукції рослинництва.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях Піхоцький В.Ф.
 
110. Звіт про результати аналізу ефективності використання грантів Міжнародного банку реконструкції та розвитку, наданих Україні для підготовки проектів розвитку.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
111. Висновок щодо виконання доходної частини Державного бюджету України за підсумками трьох кварталів 2008 року.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань бюджетної політики Головань М.М.
 
112. Про розгляд проекту Плану роботи Колегії Рахункової палати на 2009 рік.
Відповідальний − Заступник Голови Рахункової палати Яременко О.С., начальник управління організації роботи Колегії Куштенко І.К.
 
 
Дата засідання − 12 листопада 2008 року
 
113. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на функціонування системи фінансового моніторингу України.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
114. Звіт про стан фінансування протипаводкових програм у 2005−2007 роках та 9 місяців 2008 року.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я., за участю територіальних управлінь
 
115. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Державному комітету телебачення і радіомовлення України на проведення технічного переоснащення обласних державних телерадіокомпаній та будівництво апаратно-студійного комплексу Національної телекомпанії України.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
116.Звіт про результати аудиту ефективності системи справляння до державного бюджету на території Дніпропетровської області плати за оренду державного майна у 2006−2007 роках та за 9 місяців 2008 року.
Відповідальні − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., начальник територіального управління Рахункової палати по Дніпропетровській та Запорізькій областях Куценко Л.В.
 
117. Висновок щодо виконання Державного бюджету України за дев´ять місяців 2008 року.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань бюджетної політики Головань М.М.
 
 
Дата засідання − 26 листопада 2008 року
 
118. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів у 2007 та 9 місяців 2008 року, виділених на проведення судових експертиз та експертних досліджень у системі Міністерства юстиції України.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., за участю територіальних управлінь
 
119. Звіт про результати аудиту ефективності функціонування державної системи забезпечення безпеки судноплавства.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М.
 
120. Звіт про результати аналізу упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
121. Звіт про результати аудиту використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для фінансування програм, яких визнано переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
122. Звіт про результати перевірки обґрунтованості планування та дієвості контролю за повнотою нарахування і своєчасністю сплати податку на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності.
Відповідальний − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., за участю територіальних управлінь
 
 
Дата засідання − 10 грудня 2008 року
 
123. Звіт про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на виконання правоохоронними органами дозвільних функцій, наданих державою.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І.
 
124. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству освіти і науки України на здійснення зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., за участю територіальних управлінь
 
125. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
126. Звіт про результати аудиту виконання зобов´язань в рамках Кіотського протоколу до Рамкової конвенції Організації Об´єднаних Націй про зміну клімату.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань АПК, природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій Шулежко М.Я.
 
127. Звіт про результати аналізу використання коштів на виконання заходів загальнодержавної комплексної програми розвитку високих наукоємких технологій.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань промисловості, виробничої інфраструктури та державної власності Заремба І.М., за участю територіальних управлінь
 
128. Звіт про результати аудиту використання у 2007−2008 роках коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім′ям з дітьми, малозабезпеченим сім′ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань надходження та використання коштів державного бюджету в регіонах Самусь Г.Ю., за участю територіальних управлінь
 
129. Методичні рекомендації щодо здійснення контролю за доходами Державного бюджету України.
Відповідальний − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г.
 
 
Дата засідання − 17 грудня 2008 року
 
130. Звіт про результати аудиту ефективності використання Міністерством економіки України коштів державного бюджету у 2007 році та за 9 місяців 2008 року на забезпечення діяльності.
Відповідальна − головний контролер − директор департаменту з питань соціальної політики Вітковська Л.В.
 
131. Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України, виділених Міністерству оборони України на виконання заходів Програми забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів, баз і складів озброєння, ракет і боєприпасів Збройних Сил України.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань оборони та правоохоронної діяльності Невідомий В.І., за участю територіальних управлінь
 
132. Звіт про результати аналізу стану обліку та управління умовними державними борговими зобов′язаннями.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Іваненко Ю.В.
 
133. Звіт про результати аналізу стану дотримання програмно-цільового методу при виконанні та формуванні Державного бюджету України на 2007 та 2008 роки.
Відповідальний − головний контролер − директор департаменту з питань правового забезпечення Пилипенко В.П.
 
134. Звіт про результати перевірки використання коштів Київським національним університетом ім. Т.Г. Шевченка.
Відповідальні − головний контролер − директор департаменту з питань науки та гуманітарної сфери Фліссак Я.А., начальник територіального управління Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях Миколенко П.П.
 
135. Звіт про результати перевірки стану виконання повноважень державними органами влади в частині повноти надходжень податків та неподаткових платежів до Державного бюджету України при припиненні діяльності юридичних осіб в Харківській і Полтавській областях.
Відповідальні − заступник директора департаменту з питань доходів державного бюджету Огонь Ц.Г., начальник територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Косінов С.А.