В Ужгороді відбудеться конференція «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати»

29.09.2021 13:34

У п’ятницю, 1 жовтня, в Ужгороді відбудеться III етап міжнародної конференції «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати».

Захід ініційований Рахунковою палатою.

Під час конференції будуть порушені питання щодо статусу та основних повноважень Рахункової палати як вищого органу аудиту, зокрема щодо здійснення контролю за використанням бюджетних коштів, наданих на виконання повноважень місцевими державними адміністраціями та на реалізацію делегованих повноважень органами місцевого самоврядування по доходах і видатках.

Крім того, учасники обговорять проблемні питання регіонів у сфері публічних фінансів та шляхи зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни тощо.

Захід відбудеться з нагоди 25-річчя Рахункової палати.

У конференції візьмуть участь:

Валерій Пацкан, Голова Рахункової палати;

Анатолій Полосков, Голова Закарпатської обласної державної адміністрації;

Олексій Петров, Голова Закарпатської обласної ради;

Ірина Гримак, Голова Львівської обласної ради;

Віталій Коваль, Голова Рівненської обласної державної адміністрації;

Віктор Пинзеник, міністр фінансів і віце-прем’єр кількох Урядів України, народний депутат I−IV VI−VIII скликань, доктор економічних наук, професор;

Дженні Лундмарк, керівник сектору управління державними фінансами, бюджетної підтримки та статистики Представництва ЄС в Україні (у режимі відеоконференцзв'язку);

Інгуна Судраба, керівник команди експертів проєкту «Зміцнення потенціалу зовнішнього аудиту відповідно до міжнародних стандартів в Україні», Екс-Генеральний аудитор Латвії та екс-депутат Латвійського Сейму.

Крім того, передбачається участь народних депутатів, керівництва та мерів низки міст Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької областей, голів ОТГ, представників органів місцевого самоврядування, науковців.

Початок заходу о 10:00.

По завершенню конференції о 13.30 передбачений преспідхід для представників засобів масової інформації.

Місце проведення: Ужгород, пл. Народна, 4, 2-й поверх, зал засідань.

Акредитація для ЗМІ обов’язкова і триватиме до 17.00 30 вересня за тел. (044) 298 74 75 або ел. поштою: rp_press@rp.gov.ua