Рахункова палата проведе V засідання робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф

24.04.2019 10:39

Рахункова палата проведе в Албанії V щорічне засідання робочої групи EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф. Засідання, яке відкриє Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, відбудеться 25 квітня в Тирані.

Захід організований за сприяння Вищого органу аудиту Албанії. Під час засідання буде обговорена роль та можливості вищих органів аудиту у посиленні безпеки населення від катастроф.

Напередодні, 24 квітня, також відбудеться семінар «Транскордонне переміщення небезпечних відходів: проблема, наслідки та виклики», в якому візьмуть участь міжнародні експерти.

Учасники заходів обговорять актуальні питання проведення аудитів у сферах попередження та ліквідації наслідків катастроф, підіб'ють результати попередньої роботи та визначать плани роботи групи на найближчу перспективу.

Робоча група EUROSAI з аудиту коштів, виділених на попередження та ліквідацію наслідків катастроф, створена в 2014 році рішенням ІХ Конгресу EUROSAI. До її складу входять 19 вищих органів аудиту країн Європи під головуванням Рахункової палати України. EUROSAI - Організація вищих органів аудиту Європи, до складу якої входять 50 ВОА.