Валерій Пацкан: Верховна Рада має невідкладно заслухати Звіт Рахункової палати за 2018 рік. Він стане цікавим і для депутатів, і для нової влади

27.05.2019 15:01

Верховна Рада ще цього скликання має заслухати Звіт Рахункової палати за 2018 рік. Про це під час погоджувальної ради керівників фракцій та комітетів Верховної Ради заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Він зауважив, що готовий звітувати перед депутатами в будь-який зручний для парламенту день і звернувся з проханням включити це питання до порядку денного.

Валерій Пацкан зауважив, що у березні 2018 року склад Рахункової палати був оновлений і інституція працює в новому форматі. «Я переконаний, що і народним депутатам, і новообраній владі цікаво буде послухати цей звіт. Не менш важливою інформація стане і для суспільства. Всі мають побачити, які порушення у використанні бюджетних коштів виявила Рахункова палата, почути наші висновки щодо виконання Державного бюджету2018», − наголосив Голова Рахункової палати.

Валерій Пацкан також підкреслив, що презентує Звіт Рахункової палати за 2018 рік у вівторок, 28 травня, на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради.