У Чернівцях відбулися зустрічі з об’єктами контролю та керівництвом ОВА в рамках проведення аудиту Експертної служби МВС

19.03.2026 12:44

Виконання завдань Експертною службою Міністерства внутрішніх справ України обговорили член Рахункової палати Єлизавета Пушко-Цибуляк з очільником Чернівецької обласної військової адміністрації Русланом Осипенком та представниками Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Під час зустрічі мова йшла про координацію в рамках проведення відповідного аудиту, взаємодію між Рахунковою палатою, керівництвом обласної адміністрації, Національної поліції області та Чернівецьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

В межах зустрічі Єлизавета Пушко-Цибуляк ознайомила представників науково-дослідного експертно-криміналістичного центру області з метою та програмою проведення аудиту. Окрему увагу приділили питанням проведення судової експертизи ДНК загиблих та зниклих військовослужбовців, як одного з ключових, що досліджується в межах аудиту.

Нагадаємо, аудит розпочався 26 листопада, а його результати планується розглянути у червні цього року.

 

Для отримання оперативних оновлень - слідкуйте за нами у соцмережах:
FacebookTelegramInstagramXLinkedInYoutube

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій:
RP_press@rp.gov.ua
(044) 298-74-75