Виконання рекомендацій
«Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності використання коштів Державного бюджету України, виділених Національній академії правових наук України»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності на тему «Проблеми мережі закладів вищої освіти: далі утримувати чи реформувати»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності на тему «Здійснення Міністерством охорони здоров’я України закупівель високовартісного обладнання для покращення якості медичної допомоги та діагностики громадян України» Міністерством охорони здоров’я України
«Про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту Державного агентства розвитку туризму України»
“Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності на тему “Кров для збереження життя. Організація державного управління запасами крові”
«Про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту Національного агентства з питань запобігання корупції»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту діяльності (ефективності) на тему «Організаційне забезпечення діяльності органів судової влади»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності на тему «Об’єкти дорожньої інфраструктури: відновлення та розвиток»
