Виконання рекомендацій
«Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності заходів Національної академії наук України з підтримки розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних розробок»
«Про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту фінансової звітності спеціального призначення за проєктом «Інвестиції у соціальний захист задля підвищення охоплення, стійкості та ефективності (INSPIRE)», що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку»
«Про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту фінансової звітності спеціального призначення за проєктом «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності на тему «Проблеми мережі закладів вищої освіти: далі утримувати чи реформувати»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності на тему «Державна підтримка кінематографії: за що платить держава?»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності забезпечення діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України» об’єктом контролю
про виконання рішення Рахункової палати від 18 грудня 2024 року № 57-2 «Про розгляд Звіту про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» (Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику)»
«Про розгляд Звіту про результати аудиту відповідності на тему «Протидія правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави» об’єктом контролю
«Про розгляд Звіту про результати фінансового аудиту Міністерства молоді та спорту України»
